pokoje - www.penzionchechluvka.cz

Přejít na obsah
Nabízíme tyto pokoje
~ kapacita 26 lůžek ~
~ 15 pokojů ~
8 pokojů pro 2 osoby
5 pokojů pro 1 osobu
1 pokoj pro vozíčkáře
1 pokoj pro 3 osoby (třetí osoba na přistýlce)
1 pokoj pro 4 osoby
~ bezbariérový přístup do penzionu ~
~ pokoje-studia s kuchyňským koutem, s vlastní koupelnou, TV, WIFI ~
~ psí mazlíčci vítáni ~
~ vlastní parkoviště ~

Pokoj Jednička
Jednička v přízemí penzionu je situována na jihozápad s výhledem na Lysou horu - královnu Beskyd. Je to největší pokoj penzionu a nabízí komfort až 4 osobám. V pokoji je jedna velká manželská postel a druhá manželská postel je vyklápěcí. Prostorné široké okno dodává pokoji hodně světla. Večer je tento pokoj zbarven barvami zapadajícího slunce. Součástí pokoje je částečně vybavený kuchyňský kout s velkou lednicí a rychlovarnou konvicí. Nechybí ani stůl s židlemi. Součástí pokoje je vlastní koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem se skříňkou a toaletou. Klienti tohoto pokoje můžou využít zvýhodněné ceny našeho Wellness.

Pokoj Dvojka
Dvojka se nachází v přízemí penzionu a disponuje oknem na západ s výhledem na místní rybník a hory v pozadí. Dále má vstup na prostornou terasu s výhledem na místní ohradu s koňmi, pole, louky a šíré okolí. Dvojka je pro dvě osoby s manželskou postelí. Pro každého je k dispozici skříň na ošacení. Má vlastní koupelnu se sprchovacím koutem, kde naleznete toaletní potřeby a fén. Můžete se dívat na televizi nebo využít wifi. Ve dvojce je kuchyňský kout s minibarem, rychlovarnou konvicí a částečně vybavenou kuchyňkou, kde si můžete připravit lehké občerstvení. Pro práci na PC nebo sednutí jen tak k čaji či jídlu slouží stůl se dvěmi židlemi. Nábytek a veškeré vybavení je nové a věříme, že se budete cítit opravdu krásně. Pro ještě zpříjemnění pobytu pro vás máme zvýhodněné ceny našeho wellness, kde můžete prožít relax ve vířivce či v sauně pouze vy sami bez přítomnosti ostatních klientů. Přejeme Vám příjemný pobyt.


Pokoj Trojka
Trojka pro dvě osoby se nachází v přízemí se vstupem na prostornou terasu. Pohled z terasy je směrován severně na louky s pasoucími koňmi a domečky v dálce. Terasa pokoje poskytuje příjemné zastřešené posezení u ranní kávy či čaje, který si můžete připravit v pokoji v kuchyňském koutě. V kuchyňce naleznete základní vybavení a rychlovarnou konvici nebo lednici s minibarem. Stůl z masivu se židlemi poskytne komfort při lehkém občerstvení. Nábytek a vybavení je zcela nové a vše v pokoji voní ještě novotou. Na uložení oblečení a osobních věcí jsou v pokoji skříně s dostatkem prostoru. Nezbytnou výbavou pokoje je připojení na wifi a TV. Pokoj má vlastní koupelnu se sprchovacím koutem a toaletou. K tomuto pokoji můžete využít některý z našich wellness balíčků nebo jen využít saunu a vířivku, která bude k dispozici pouze vám bez přítomnosti jiných klientů za V.I.P. cenu.


Pokoj Čtyřka
Čtyřka se nachází v přízemí a nabízí prostornou zastřešenou terasou s výhledem na louky a místní domečky s vesnickým nádechem. Tento pokoj je pro jednoho hosta, který kromě nového vybavení má v pokoji i částečně vybavený kuchyňský kout pro možnost uvaření si kávy či čaje a posezením na terase nebo jen tak u stolu. Kuchyňka má lednici s minibarem. Nechybí ani připojení na wifi a sledování TV. Šatní skříň poskytne dostatek prostoru na uložení různých věcí. Pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. K tomuto pokoji nabízíme možnost využití našeho Wellness se saunou a vířivkou, která bude vyhrazena pouze Vám, bez přítomnosti jiných hostů za zvýhodněné ceny.
Pokoj Pětka
Pětka je bezbarierový pokoj vyhovující dle norem pro vozíčkáře s prostornou terasou. Tento pokoj je pouze pro jednu osobu. Výhled z pokoje je situován na severozápad a nabízí pohled na místní louky a domečky v dáli. V pokoji je veškeré vybavení zcela nové. Prostorný kuchyňský kout poskytuje základní vybavení s rychlovarnou konvicí, lednicí s minibarem, jídelním stolem s židlemi. Na uložení ošacení slouží prostorná skříň a komoda. Nechybí připojení na wifi a TV. Samozřejmostí je vlastní sprchový kout s toaletou. A jako pozornost klient získá zvýhodněnou cenu využití našeho Wellness.
Pokoj Šestka
Pokoj šestka je situován na jihovýchod. Nachází se na jižní straně penzionu s krajním balkonem ve druhém patře. Na balkoně je pro Vás přichystáno posezení, kde si můžete ráno posedět u kávy. Tento pokoj je pro dvě osoby a jeho vybavením je dvoulůžko pro dvě osoby s nočními stolky a lampičkami. Na pokoji je i TV a připojení na wifi. K uložení dalších věcí slouží komoda. Pro posezení je k dispozici stůl a dvě židle. Nechybí kuchyňský kout částečně vybavený, lednice a rychlovarná konvice. Nesmíme opomenout na vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. Na předsíni naleznete prostornou skříň na uložení věcí. Pro tento pokoj také platí zvýhodněné ceny do našeho separé Wellness s vířivkou a saunou s 10% slevou.
Pokoj Osmička
Osmička je pokoj s výhledem na beskydské pohoří. Tento pokoj má vlastní balkon s posezením. Pokoj je na druhém patře. Osmička je pro dvě osoby s dvoulůžkem a nočními stolky s lampičkami. V pokoji je vlastní sociálním vybavením se sprchovým koutem. V koupelně je k zapůjčení fén. Na předsíni je šatní skříň na uložení věcí a věšáková stěna. Tento pokoj má také svůj částečně vybavený kuchyňský kout s lednicí a rychlovarnou konvicí. Pro posezení slouží stůl s židlemi. Nesmíme opomenout na TV a připojení na wifi. Pro další uložení věcí slouží i komoda. Klienti ubytovaní v tomto pokoji mohou využít naši saunu a vířivku se slevou 10%.
Pokoj Devítka
Devítka se nachází na druhém patře a má krajní balkon s posezením s výhledem na královnu Beskyd Lysou horu. Tento pokoj je pro dvě osoby s dvoulůžkem a nočními stolky s lampičkami. Na uložení věcí slouží skříň. V pokoji je kuchyňský kout, který je částečně vybaven nádobím a příbory, lednicí a rychlovarnou konvicí. V pokoji je také stůl s židlemi. Podívat se můžete na TV nebo nekonečně využívat připojení na wifi. Součásti pokoje je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a fénem k zapůjčení. K pobytu máte slevu 10% na naše wellness se saunou a vířivkou.
Pokoj Desítka
Pokoj Desítka je ve druhém patře nabízí výhled na pohoří Beskyd z jižního okna. Ze západního okna nabídne výhledy na zapadající slunce. Tento pokoj je pro tři osoby a má dvoulůžko s nočními stolky s lampičkami. Třetí osoba má k dispozici přistýlku. Na ošacení můžete využít skříň nebo komodu se šuplíky. Ve volných chvílích máte k dispozici TV a připojení na wifi zdarma. Na pokoji je kuchyňský kout, částečně vybavený příbory a nádobím, lednicí a rychlovarnou konvicí. Součásti pokoje je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. Ubytovaní v tomto pokoji můžou využít naše Wellness, vířivku a saunu se slevou 10%.
_______________________

Pokoj si můžete objednat zde níže nebo telefonicky na číslech:
recepce: +420 725 943 482
nebo
vedení penzionu: +420 775 221 030
taktéž na emailu penzionchechluvka@seznam.cz

Při rezervaci ubytování host souhlasí s Ubytovacím řádem penzionu
a rovněž souhlasí s podmínkami ubytování
Návrat na obsah