ubytování - www.penzionchechluvka.cz

Přejít na obsah
Ubytování
Penzion Chechluvka slouží jak pro krátkodobé pobyty, tak pro dlouhodobé ubytování.
Všechny pokoje jsou Studia s kuchyňským koutem.
Do penzionu Chechluvka je rovněž bezbariérový přístup a jeden pokoj vybaven přímo pro hendikepované dle norem s prostornou terasou. Pokoje jsou plně vybaveny s vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem a podlahovým vytápěním. Některé pokoje mají prostornou zastřešenou terasu, a některé zastřešený balkon.
 
Součástí pokojů je částečně vybavený kuchyňský kout, nový nábytek, televize, lednička a dekorace. Wifi připojení je samozřejmost v celém penzionu. Součástí pobytu je k dispozici společenská místnost s výstupem na terasu. Ve společenské místnosti je velká televize, masážní křesla, knihovnička a kuchyňský bar s kávovarem a malý dětský koutek. Taktéž nabízíme využití vlastního Wellness přímo v penzionu. Wellness klient užívá samostatně bez přítomnosti jiných klientů. Penzion má vlastní parkoviště s kamerovým systémem se záznamem. Máme pejsky rádi, proto jsou u nás vítáni. Možnost venkovního grilování.

Při rezervaci ubytování host souhlasí s Ubytovacím řádem penzionu
a rovněž souhlasí s podmínkami ubytování
Byty pro dlouhodobý pobyt
 
Nabízíme byty pro dlouhodobé bydlení. A nebo jen potřebujete přechodně bydlení na určitou dobu. Byty jsou plně vybaveny, ubytovaný má komfort jako všichni klienti. Praní osobního prádla si může vyprat v naší prádelničce. Rovněž v nabídce parkování u penzionu v ceně a zvýhodněné Wellness balíčky. Zprostředkování obědů a večeří externí firmou. Autobusová zastávka přímo u penzionu. Nekonečné brouzdání po internetu v ceně. U Penzionu je i obchůdek pro možnost dokoupení potravin.
Společenská místnost
 
Ve společenské místnosti kromě plně vybaveného kuchyňského koutu je i malá knihovna s možností zapůjčení knih. Můžete si pustit televizi, uvařit kafe, čaj, wifi samozřejmostí. Máme zde i malý dětský koutek. Možnost k zapůjčení stolních her. Masážní křesla pro relaxaci. Vstup na západní terasu s výhledem na hory. Možnost firemních školení, narozeninových oslav a jiných společenských setkání.
Venkovní posezení s grilem
 
Nabízíme posezení na zahradě s grilem, kde si můžete připravit dobré pokrmy na ohni. K dispozici máme gril a dřevěné uhlí nebo dřevo. Penzion je oplocen, proto se nemusíte bát o své ratolesti. Pro děti máme připraven venkovní dětský koutek, a různé zahradní hračky a venkovní hry.
 
Myslíme i na psí mazlíčky
K dispozici máme k zapůjčení psí misky a popřípadě deku na ležení. V okolí se nabízí krásné prostředí na procházky s pejskem. Pokud máte milovníka koupání, nedaleko je přehrada Žermanice, kde si váš psí miláček určitě užije. Pokud máte neúnavného psího parťáka, nabízí se turistika pohořím Beskydských hor. Pejskové chodí v penzionu s páníčkem pouze na vodítku a venčíme mimo areál penzionu.
Návrat na obsah